חבשי לרעננה

מכבי חיפה החלה לפני כחודשיים את תהליך השינוי האמיתי שלה כשהודיעה ללא פחות משישה שחקנים מתוך הסגל שלה שהם משוחררים ורשאים לחפש קבוצות אחרות. בין רשימת השחקנים היו מי שקיבלו יותר הזדמנויות או פחות הזדמנויות אך בפועל עד תום חלון ההעברות מלבד שחקן אחד (איסמעיל ריאן) כולם מצאו קבוצה חדשה. מי שלא הופיע ברשימת המשוחררים אך לא הרבה לקבל הזדמנויות הוא אעיד חבשי.

חבשי הצעיר גדל במכבי חיפה והחל משנת 2013 משחק בקבוצת הבוגרים כשעד כה מתוך כל תקופת הזמן הזו גם בילה תקופה קצרה בבני סכנין.

חבשי הוא מבין השחקנים המוערכים בסגל הירוקים לבטח על ידי הקהל ולראייה מהצד גם בעיני הסגל המקצועי אך לפחות בתקופה האחרונה בה משחק במדים הירוקים הוא קיבל פחות דקות משחק, מה שהביא לתסכול מצדו של השחקן.

כאשר לא הופיע חבשי ברשימת המשוחררים הייתה תקווה שאולי יקבל הבלם הצעיר יותר הזדמנויות אך בו זמנית הוחתם בלם חדש בקבוצה ואת חבשי בכלל הציבו בתור קשר אחורי שלמען האמת התפקיד לא כל כך הטיב עמו.

מי לאחר שני המקרים הללו הגיעה שיחת ההברה בה ביקש חבשי מנשיא הקבוצה יעקב שחר להבין מה מעמדו בקבוצה. ולא עבר זמן רב עד שיצאה ההודעה שחבשי הושאל להפועל רעננה עד תום העונה.

זה הזמן של עאיד חבשי לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ולהגיע לרעננה עם רצון רב להוכיח שהוא צריך לחזור לסגל הירוקים בתום העונה. חבשי בעל יכולות טובות והוא שחקן מוערך שקיבל הזדמנות לצבור דקות משחק אותן לא היה מקבל בסגל הירוקים. עליו להוכיח את יכולותיו בכל הזדמנות בה הוא נמצא על המגרש ומי יודע? אולי בסוף העונה תתקבל החלטה שהוא חוזר ובגדול.

#עאידחבשי

כתבות נוספות