נשברה בצורת מחזור 12 , שער מדהים לראדי

לא מעט עוסקים בתקופה בה נמצאת הפועל באר שבע, או ליתר דיוק התקופה הפחות טובה בה נמצאת הפועל באר שבע שאמש לאחר אותה הדחה מפורסמת ומפתיעה מהגביע היא הצליחה להחזיר את החיוך לתושבי הנגב ולהביא הביתה שלוש נקודות חשובות.

 

מאז המחזור ה-14 הפועל באר שבע נכנסה לאותה תקופה מדוברת: הקושי להבקיע שערים, רשימת הפצועים המתרחבת ולסיום ההדחה מגביע המדינה. לא סתם אומרים שיש רגעים שאליהם אתה מגיע ומשם אתה יכול רק לעלות, ככל הנראה ההדחה מהגביע היא אותו רגע קשה שחוותה הפועל באר שבע הרי זה לא היה סוד שעד אותו היום אולי חלמה להצליח ולהשיג שלושה תארים בעונה.

 

אותו החלום אמנם התנפץ אך שוב, כמו שיודעת באר שבע לעשות היא הוכיחה שמכאן "יש רק לאן לעלות" וניצחה בתוצאה 2:0 את עירוני קריית שמונה. הראשון שכבש היה נוואקמה ולאחריו מי שהכריע את המשחק לטובת האדומים הוא מהראן ראדי.

 

 

 

 

ראדי שלא כבש שער במסגרת הליגה מאז המחזור ה-12 בו ניצחה הפועל באר שבע את מ.ס אשדוד בתוצאה 5:0 ושם רשם את הצמד הראשון שלו במדים האדומים, הוכיח שוב שעל אף התלבטויות רבות ו"כאב הראש החיובי" של ברק בכר, מקומו בהרכב האדומים בלתי ניתן לערעור.

 

ו"מכאן רק ניתן לעלות" הוא משפט שמהראן ראדי לבטח מתחבר אליו מאוד. במסע קצר אחורה בזמן נגיע לאותו היום בו התמודדה באר שבע מול סלטיק במסגרת ליגת האלופות בו ראדי החמיץ פנדל גורלי.
מלבד הנושא המקצועי, גם בנושא האישי הגיע ראדי לרגע שיא מבחינתו כשהקשר המוכשר שבדרך כלל לא מראה התפרצויות רגשיות ונמנע מלהגיב לאירועי חדר ההלבשה באמצעות הרשתות החברתיות, ירד פורץ בבכי לחדר ההלבשה. מאותו הרגע , הוא רק עלה והשתפר.

 

ראדי שכולנו ראינו אמש במשחק מול עירוני קריית שמונה הוא ראדי מלא בביטחון, ראדי שהפעם הצליח להכריע את המשחק, ראדי דומיננטי ורלוונטי, ראדי שהפועל באר שבע צריכה.

 

המשחקים הקרוב עבור מהראן ראדי ובאר שבע הוא קריטי וחשוב מאוד. מלבד העובדה שמכבי תל אביב נכון לימים אלו היא הקבוצה המאיימת ביותר על הפועל באר שבע בהיבט האליפות, אותה מכבי תל אביב היא הקבוצה בה שיחק לפני הגעתו להפועל באר שבע. אבל ראדי כמו שראדי יודע, משאיר את הרגשות מחוץ למגרש וברגע שתגיע שריקת הפתיחה תעמוד מול עיניו אך ורק מטרה אחת – שער היריבה.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload